czwartek, 13 marca 2014

full wypas

Co tu dużo gadać... pogoda cudowna i wykorzystujemy to minimum 2 godziny dziennie spacerując. Oleńkowi jest stanowczo o wiele lepiej, jak nie ma na sobie tylu betów i nogi są na wierzchu i widzi stopy i po prostu jest cudownie i tyle :)
Obwąchiwanie trwa rówież na naszym podwórku i zwykle po części "obowiązkowej" spaceru (zakupy, banki, rachunki, poczta itp.) jest część obwąchiwalska i zapoznajemy się z towarzystwem na naszym placu zabaw. Oleniek jest mega towarzyski, siedząc ze mną na ławce, śmieje się do wszystkich - starych i młodych, małych i dużych, do każdego. Wczoraj nawet zaczepiał w sklepie dziadka, który bardzo wolno koło nas przechodził i szczególnie nie był nim zainteresowany, Oleniek natomiast oczywiście uśmiechy i krzyki niezależnie od tego, co sądzi druga strona :)

Postaramy się wpadać częściej !
Ale jest tak pięknie, że ,,, spójrzcie tylko...

TO
 

+ TO
 
 
+TO
 

=


Pozdrawiamy wiosennie !!
 


9 komentarzy:

 1. Ja też już na wiosennie latam z Podopieczną :) Kupiłam za niewielkie pieniądze trampki, mam bluzę z jesieni i już pożegnałam się z przejściową kurtką nawet :D (chociaż, nie wiem czy widziałaś, ale zapowiadają na weekend w Poznaniu zimno i śnieg! :/ ).
  Napisz co nieco o wózku proszę, jak Wam się go używa? jak się zachowuje i jak - przede wszystkim - Oleniek się w nim czuje? ;)
  Pozdrawiam,
  www.swiat-wg-anuli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Heja Aniu, fantastyczna pogoda prawda?
  Cudownie się czuję i ludzie jakoś tak inaczej od razu się zachowują - bardziej przyjaźnie, więcej uśmiechów, wypieki na twarzach, okulary słoneczne, wystawione buzie do słońca, lekkie ciuszki, lekkie buty, szybko się ubierasz, nie pocisz. Ehhhh, cudownie ! Wiosna jest najwspanialsza jednak !
  Napisze o wózeczku już wkrótce, nie ma problemu :)

  pozdrawiamy wiosennie !

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiadomosci o wózku bardzo wskazane:) buziaczki dla was moi kochani!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dla Ciebie też kochana !
   Już wkrótce recenzja co ta nasza bryka potrafi :)

   Usuń
 4. Niesamowici . Bardzo podobni jesteście. Uwielbiam was! Pozdrawiam Anonim xx

  OdpowiedzUsuń
 5. i nie ściąga butów?
  H tak wierzga nogami, że od razu jej zlatują...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na razie nie, ale wiesz - wszystko przed nim :)

   Usuń
 6. ej,testuję aparat w telefonie i jakieś w ogóle głupie kolory wyszły i na ostatnim zdjęciu wyglądam jakbym miała 50 lat! A ja przecież mam 18!!!

  OdpowiedzUsuń