środa, 2 kwietnia 2014

I am proud !

Z angielskiego DUMA.
Czasem jeden dzień wystarczy, aby pękać z dumy. Moje latorośle wczoraj bardzo się wykazały i każdy miał swój wkład do tego, abym poczuła wspaniałe wirowanie w brzuchu i rozpierającą dumę właśnie.
I tak...
- z Wiktora, najstarszego mojego, pierworodnego dumna byłam, ponieważ zrobił dla nas obiad i zaserwował wspaniałą zapiekankę makaronową z szynką i serem, a także wspaniale zajmował się Oleńkiem !
- z Damiana, średniaka mojego byłam dumna, ponieważ sam wymienił sobie dętkę w rowerze, odkręcił, przykręcił, napompował, przetestował. Szok !
- z Oleńka, maleńkiej latorośli za zjedzenie swojego pierwszego słoiczka ziemniaków i brokuł bez ani jednego marudzonka, no i za pierwsze coraz bardziej już świadomie wypowiadane Buuuła oraz Baba :) - pozdrowienia dla babci Tosi i babci Eli i dla dziadka Rogera i Jurka !!!
- żeby nie było powiem też o najstarszym - D. gratuluje swojego małego sukcesu zawodowego !!

Co mam powiedzieć?
Więcej takich wspaniałych dni !
Dziękuję !
Brawo chłopaki !
Good job !!!
Jestem z Was bardzo, bardzo dumna !!!

8 komentarzy:

 1. Oj no faktycznie chlopaki to Zuchy..
  Mama pisz wiecej o starszakach:)
  Pozdrawiam,milego dnia:*

  P.S musze sie wkoncu uporać z pytaniami..dzis!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ojjj wiesz, to nie jest takie proste. Moi chłopcy, to mają 12 i 14 lat, swoje sprawy i "poważne" życie, no i buntują się trochę, jak chcę o nich tu pisać. Szczególnie średniak. Postaram się, ale nic nie obiecuję :)

   Usuń
 2. P.S2. Na początku przeczytałam I am prund.i głowie sie jaki kurna prund:) czlowiek jednak slepy sie robi na starość hehe

  OdpowiedzUsuń
 3. I oby tak dalej :), Niech mama będzie zawsze dumna z latorośli :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo dla całej męskiej części rodziny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie, ogromne brawa dla nich. Potrafią być fantastyczni !

   Usuń